10 ମେ 2020 ରବିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ  : ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ରତା ହେତୁ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ଏହି ଚାକିରି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ତର୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ | ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ତୁମ କପାଳରେ ଚପଲ ତିଲକ ଲଗାନ୍ତୁ, ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | ସହଭାଗୀ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ଭଲ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ କଠିନ ବିଷୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ଶକ୍ତିର ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଯାନ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପ୍ରୟାସ ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ କିନ୍ତୁ ଧନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହା ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ | ଅତୀତରେ ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ତୁମର ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁରତା ଆଣିବ | ଏକ ଆର୍ଥିକ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମଜା ସହିତ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ, ପ୍ରତିଫଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରର ଅସନ୍ତୋଷ ଯୋଗୁଁ ଘରର ପରିବେଶ ଦୂଷିତ ହେବ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ସୂଚନା ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କୁମାରୀ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଜଣେ ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯାହା ତୁମର ଭଲ ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି, କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଚାବି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାଲା ଖୋଲିପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅତି ସରଳ ଉପାୟରେ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଭ୍ରାତୃଭାବ ଏବଂ ସ୍ନେହୀ ବନ୍ଧୁମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ନିଜ ପାଇଁ କୌଣସି ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ବିଷୟ ଯୋଡନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇବ | ଆଜି ପାରିବାରିକ ସମୟ ଦିଅ | ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବସିବା ଦ୍ୱାରା ଖୁସିର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଯଦି କିଛି ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଯାଉଛି, ନିରାଶ ହୁଅ ନାହିଁ, ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭଲ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରୋଧରେ ସଂଯମ ରୁହ |

ବିଛା ରାଶି : ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ ସମୟ ବିତାଇବା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଲୋକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଯେକେହି ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ମାନସିକତା ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ ପୁସ୍ତକ ମଧ୍ୟ ପଢିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ବଢେଇବା | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମାମଲାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଋଣ କରିଥିବା ଟଙ୍କାକୁ କେହି ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି – ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ ସତେ ଆପଣ ନିଜକୁ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପାଇବେ | ସମୟ ନଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଆଲୋଚନାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଭଲ ଖବର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ | ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କର ନାହିଁ | ଯଦି ତୁମର ସେହି ସମସ୍ତ ଗୁଣ ଅଛି ତେବେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ନକାରାତ୍ମକ ସମ୍ଭାବନା ଆଣିବାର ଅଭ୍ୟାସ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ବିରୋଧୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ। ଶୋକ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | କୌଣସି ଚିନ୍ତାର ସମାଧାନ ହେବ | ପୁରୁଣା ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢାଇବା ପାଇଁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ଶୁଭ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଜାରି ରଖିବ | ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଯଦି ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିପାରିବେ | ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କରେ ଦୁଃଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ | ଆଜି ଦିନସାରା ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମନୋରଞ୍ଜନରେ କିଛି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | କ୍ରୋଧରେ କହିବା ଏବଂ କ୍ରୋଧରେ କହିବାର ତୁମର ଅଭ୍ୟାସ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରିୟ ମନେହୁଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *