03 ମେ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଜରେ ସତର୍କତାର ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅପମାନଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡ଼ିବେ ନାହିଁ। ରାଜନୈତିକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଶାସକ ଦଳକୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରାମର୍ଶ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଖରାପ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମିଥ୍ୟା ପ୍ରଶଂସା ହେତୁ ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁଯୋଗ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ ରାଶି :ଆଜି, ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରି ଅଧିକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିବେ | ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ଲଟେରୀ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ, ତେଣୁ ଅପଚୟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଶା କର ନାହିଁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ସହାନୁଭୂତି ରଖିବେ | ମନ ପଠନ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ରଖ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଚେଷ୍ଟା ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମୟ ନେଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଧାରଣାକୁ ସମାଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ଆରାମ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦିନସାରା ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିବୃତ୍ତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ହାର ମାନିବେ | ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ରହିବ | ବୁଝାମଣାରେ ଦକ୍ଷତା ତୁମର ଦୃଢ ଦିଗ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ମନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବ | ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ତୁମର କୌଶଳ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କର, ତୁମର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ ନାହିଁ, ତେବେ ତୁମେ ଏହାକୁ ଛାଡି ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତିକ୍ତତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଏପରି ସ୍ୱାର୍ଥପର ଏବଂ ପ୍ରତାରଣାକାରୀ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ, ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଣଦେଖା କର | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ଏହି ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଚୁକ୍ତିରେ ନୂତନତା ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ନିଅ | ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ସେମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ କାହାକୁ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଅପମାନିତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଘରୋଇ ମତଭେଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ଇତ୍ୟାଦିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଭାଇ ଓ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକାଠି ରହିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କର, ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ମନେ ରଖିବ | ଦୁଷ୍କର୍ମ ସହିତ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଆରାମ ମିଳିବ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଜୀବନ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଭୟ ହେତୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଅନୁସନ୍ଧାନ ଇତ୍ୟାଦି ସଫଳ ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଘରର ଦାୟିତ୍ ବୁଝାମଣା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ପିତାମାତାମାନେ ଏହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ନୂତନ ବଡ ଜିନିଷ ମିଳିପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କରିବା ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି – ଆଜି ତୁମର ଚାକିରିରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦୁଃଖର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ। ଶତ୍ରୁ ରହିବେ | ଚିନ୍ତାର ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଠିକ୍ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *