ଡବଲ ମିନିଙ୍ଗ ପ୍ରଶ୍ନ : ଝିଅ ମାନଙ୍କ କେଉଁ କାଣାରେ ଟାଣ ଜିନିଷ ପଶାଯାଏ

quuuu

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ।ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହି କଥା କୁ ଜାଣି ଥିବେ କି ଆଜିର ଦିନ ରେ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ମାନଙ୍କରେ କେତେ ପରିମାଣରେ କଷ୍ଟ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଛି , ତେବେ ସବୁ ସମୟରେ ସବୁ ପିଲାଙ୍କୁ ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଜଣା ନଥାଏ , ତେଣୁ ସେହିଥି ପାଇଁ ଆମକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଶ୍ନ ଓ ତାର ଉତ୍ତର ଜାଣିବା ଆବଶ୍ୟକ , ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆମକୁ ବିଭିନ୍ନ ଚତୁର ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରା ଜାଇ ଥାଏ , ଜାହାର ଉତ୍ତର ଆମକୁ ଜଣା ନଥାଏ , ଆଜିର ଏହି ଆର୍ଟକିଲ ରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସେମିତି କଛି ପ୍ରଶ୍ନ ନେଇକି ଆସିଛୁ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ,

1: ଜାହାର ମୁଣ୍ଡ ବି ରହିଛି ଲାଞ ବି ରହିଛି ହେଲେ ଶରୀର ର ଅନ୍ୟ କୈଣସି ଅଙ୍ଗ ନାହିଁ ସେ କିଏ । ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା କୟେନ୍ ମୁଣ୍ଡ ହେଡ୍ ଏବଂ ଗୋଡ ଟେଲ୍ ।

2: ପୁଅ ପିଲା ମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ମିଶିବା ପରେ ଜାଇ କି ଜିନିଷ ନିଜ ବାପା ଙ୍କୁ ଦେଇ ପାରିବେ ।  ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ପିଣ୍ଡ ଦାନ ଦେଇ ପାରିବେ ।

qustt

3: ଭାରତ ରେ କେଉଁ ରାଜ୍ୟ ରେ କୋରନା ରେ ପିଡିତ ବ୍ୟକ୍ତି ମାନଙ୍କୁ 10 ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବାର ଘୋଷଣା କରା ଜାଇଛି । ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶ ରେ ଏହି ଘୋଷଣା ହୋଇଛି ।

4: ଝିଅ ମାନଙ୍କର ବା ମହିଳା ମାନଙ୍କର କେଉଁ କଣା ରେ ଯଦି ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ପୂରା ନ ହୁଏ  ତେବେ ସେହି କଣା ବନ୍ଧ ହୋଇ ଜାଇ ଥାଏ ।  ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା କାନ ବା ନାକ ରେ ଫୁଡା ହୋଇ ଥିବା କଣା ରେ ଯଧି ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ପୂରା ନ ଯାଏ । ତେବେ ତାହା ବନ୍ଧ ହୋଇ ଯାଏ ।

qustiiom

5: ଆପଣ ମାନଙ୍କ କୈଣସି କାମ କୁ ନେଇ ଏମିତି କେଉଁ ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିଲେ ଜାଣିବେ ଆପଣ ସେହି କାମ ଟିକୁ ଅସୁନ୍ଦର ଭାବେ କରିଛନ୍ତି ।  ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଆପଣଙ୍କ କାମ କୁ ଦେଖି କେହି ଯଦି ଇର୍ସା କରନ୍ତି । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *