ବଲିଉଡରେ ଏମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ସବୁଠୁ ଗୋରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନଂ 2 ତ ଦୁଧ ଭଳି ଗୋରା ଦେଖି ଅବାକ୍ ହେବେ ।

gori-abhinet

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଯେଉଁ ପରି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଛନ୍ତି ଆମ ଦେଶ ର ସବୁଠୁ ବଡ ସିନେମା ଜଗତ କହିଲେ ବଲିଉଡ କୁ ହିଁ ବୁଝେଇ ଥାଏ । ସେହି ପରି ବେଳେ ଏଠାରେ ହଜାର ହଜାର ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସେହି ବଡ ମଞ୍ଚ ମାନେ ବଲିଉଡ ର କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ବିଷ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ । ଏମିତି ରେ ବଲିଉଡ ରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ ଥିବା ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଗୋରା ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଏମିତି ବି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଅଟନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୋରା ଅଟନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା କେଉଁ ମାନେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ।

କରିନା କୋପୁର ।
ଏହି ଲିଷ୍ଟ ରେ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ରହି ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ କରିନା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ କି ବଲିଉଡ ରେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସବୁଠୁ ଗୋରା ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଜଣ ଗୋଟିଏ କାଗଜ ପରି ଅଟେ ଏବଂ ଫେନ୍ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

💃❤💃❤💃 Baebo on #danceindiadance!

A post shared by Kareena Kapoor Khan (@kareenakapoorkhan) on

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ।
ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବୁ କି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ବଲିଉଡ ର ଜଣେ ଟପ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବନି ସାରିଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେ ବିରାଟ କୋଇଲି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି । ଏବଂ ସେ ପୂରା ଦୁଧ ପରି ଗୋରା ଅଟନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AnushkaSharma1588 (@anushkasharma) on

ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ।
ସେମିତି ରେ ମୁମ୍ବାଇ ରେ ଜନ୍ମ ନେଇ ଥିବା ତମନ୍ନା ବି କିଛି କମ୍ ନୁହନ୍ତି । ଆଜିର ସମୟ ରେ ଜଣେ ବଡ ସେଲିବ୍ରେଟି ଭାବେ ଜଣା ଜାଇ ଥିବା ବେଳେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ କାଗଜ ପରି ଧଳା ଅଟନ୍ତି ।

ଜାକଲିନ୍ ଫରନାଣ୍ଡିଜ୍ ।
ଯଦି ଆମେ ଏଠାରେ ଆଉ ଜଣେ ଫେମସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ତେବେ ନିଶ୍ଚିଚ ଭାବେ ସେ ହେଲେ ଜାକଲିନ୍ ଫରନାଣ୍ଡିଜ୍ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି । ତାଙ୍କର ରଙ୍ଗ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଧଳା ରଙ୍ଗ ପରି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jacklin Farnadiz (@jacklinfarnadiz) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *